Microsite byla vložena dne:30.09.2020
ID microsite: 164134, počet zhlédnutí:  78
Zadavatelem microsite je firma

Tělocvičná jednota Sokol Benešov

Kuželkářský a volejbalový oddíl s tradicí, Sokol Benešov

Sport pro každého. Buď aktivní a žij zdravě v každém věku. Tělocvičná jednota Sokol Benešov Tě ráda přivítá v oddílu kuželek nebo ve volejbalovém klubu.

Kuželkářský oddíl žen, BenešovTělocvičná jednota Sokol Benešov, kuželky a volejbalSokol Benešov, oddíl kuželek a volejbalu

Jsi z Benešova u Prahy? Chceš být jedním z nás? Tělocvičná jednota Sokol Benešov Tě ráda přivítá ve svém oddílu kuželek nebo ve volejbalovém klubu. Jsme součástí celonárodního sdružení Sokola.
Zachováváme v našem městě Benešov tradici sportovních i kulturních aktivit již 60. let. Sokolství vzniká za podmínek, kdy se členové, cvičitelé i činovníci přihlásí k jeho morálním hodnotám a prosazují je. Naše Tělocvičná jednota Sokol Benešov sídlí v centru města Benešov na ulici Tyršova 438. Pokud chceš přijít mezi nás, najdeš všechny informace na webových stránkách. Neváhej a žij zdravě.
Sokol své členy vede nejen k pohybu, ale i k lásce k rodné zemi a úctě k duchovnímu dědictví našeho národa. A my z Tělocvičné jednoty Sokol Benešov jsme hrdí na svou vlastní tradici, a to nejen kuželkářského či volejbalového oddílu.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY