Psychologická péče o děti a dorost v Praze – psychologická poradna i psychologické vyšetření

Komplexní psychologická péče pro Vaše dítě. PHDR. DAGMAR PECHOVÁ v Praze pomáhá dětem, dospívajícím i rodičům při řešení potíží souvisejících s výchovou.Hledáte zkušenou psycholožku s mnohaletou praxí pro Vaše dítě? Jste z Prahy či okolí? Navštivte nebo kontaktujte moji poradnu v Praze 5 – Smíchov na ul. Kartouzská 204/6.
Jmenuji se PhDr. Dagmar Pechová a nabízím komplexní psychologickou péči pro děti a dorost. Řeším psychosomatické obtíže, poruchy přijmu potravy, ADHD, problémy ve škole i všechny ostatní potíže spojené s úzkostí, strachem či traumatickým zážitkem. Poskytuji však i poradenskou činnost např. při výběru povolání. Řeším vývojové problémy i výchovné otázky. Poskytuji psychologická vyšetření i psychologickou poradnu a péči o děti a dospívající, pomáhám rodičům při řešení potíží souvisejících s výchovou a péčí o dítě. V případě, že si chcete domluvit schůzku či máte nějaký dotaz, kontaktujte mě a vše vyřešíme.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Odborná psychologická péče o děti a dorost z Prahy a okolí

Odborná psychologická péče o děti a dorost z Prahy a okolí

Psychologické vyšetření, řešení psychických problému dětí a mladistvých, poradenství v oblasti předškolního vzdělávání, při volbě povolání, řešení špatných rodinných situací.


Dětský psycholog v Praze, diskrétní psychologická poradna, komplexní ...

Dětský psycholog v Praze, diskrétní psychologická poradna, komplexní ...

Dobře míněné rady v oblasti výchovy a vývoje Vašich dětí Vám poskytne dětská psycholožka PHDR. DAGMAR PECHOVÁ, PSYCHOLOGICKÁ PÉČE O DĚTI A DOROST z Prahy 5 – Smíchov.