Microsite byla vložena dne:30.09.2020
ID microsite: 164127, počet zhlédnutí:  60
Zadavatelem microsite je firma

Střední umělecká škola v Liberci s.r.o.

Střední umělecká škola s možností studia výtvarných předmětů v Libereckém kraji

Výuka odborných výtvarných předmětů, praxe v galeriích, účast na výstavách, umělecké vzdělání s využitím v reklamě, mediálním světe, světě fotografů a umělců – to je Střední umělecké škole Liberec.

Studium grafického designu v LiberciStřední umělecká škola v Liberci - umělecké vzděláváníFotografie a media, umělecké vzdělání

Chystá se vaše dítě na střední školu a má talent či uměleckého nadání? V tomto případě by si mělo zvolit studium na naší Střední umělecké škole Liberec. Našim budoucím studentům nabízíme studium se specializací a zaměřením na výtvarné předměty. Na výběr mají Grafický design nebo Fotografie a média. V budoucnu se mohou realizovat v marketingových agenturách, ateliérech, tiskařských společnostech, anebo se vydat vlastní uměleckou cestou.
Škola nabízí spousty doplňkových aktivit, seznamovací kurzy, zájezdy do zahraničí, výtvarné kurzy mimo školní zařízení, možnost pořádání výstav a účast na různých exkurzích. Studenti mají možnost svou práci používat i v praxi. Mimo výtvarné zaměření klademe důraz na vyučování tradičních předmětů potřebných k maturitní zkoušce, takže vaše dítě dostane i všeobecný základ.
Přijďte se podívat na den otevřených dveří nebo přihlaste své dítě na přípravný kurz. Škola se nachází na ulici Sladovnická 309, Liberec.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY