Poradenství a servis při výběru vodoinstalačního a zahradní materiálu

Přerovská společnost Hydroplast - Hana Blaťáková se zaměřuje na prodej a poradenství při pořizování vodoinstalačního a zahradního materiálu, koupelnového vybavení a náhradních dílů.


Prodejna Hydroplast - vodoinstalační a zahradní materiál
Nevíte si rady s výběrem vodoinstalačního či zahradního materiálu? Přijďte se podívat do naší specializované prodejny Hydroplast – Hana Blaťáková v Přerově.

Všechny nabízené produkty velmi dobře známe a můžeme Vám tak pomoci najít nejvhodnější řešení, které bude odpovídat Vašim požadavkům. Popíšeme Vám jak s nakoupeným materiálem zacházet a jakým způsobem by se měl správně nainstalovat, aby nedošlo k jeho poškození.

Co se týče vodoinstalačního materiálu, pořídíte u nás nejrůznější trubky a tvarovky pro rozvody vody a náčiní, díky kterému potrubí nainstalujete. Lze u nás zakoupit také sortiment odpadního PVC, kanalizační trubky a tvarovky, okapní žlaby a svody a další. Z našeho zahradního programu se dají pořídit nejrůznější hadice a jejich příslušenství, zavlažovače a lepidla.

Podrobnější informace o sortimentu naleznete na našem webu.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Zahradní program – hadice, objímky, koncovky, spojky, postřikovače a další

Zahradní program – hadice, objímky, koncovky, spojky, postřikovače a další
Široký sortiment zahradního programu zakoupíte v okolí Přerova v prodejně Hydroplast. Prodáváme hadice, objímky, spojky, koncovky, postřikovače a další prvky zahradního programu.

Vodoinstalační, instalatérský materiál - trubky, tvarovky, těsnící materiál

Vodoinstalační, instalatérský materiál - trubky, tvarovky, těsnící materiál
Pestrý sortiment vodoinstalačních a instalatérských materiálů pro rozvody vody, odpadu a topení, jako jsou trubky, tvarovky a těsnící materiál zakoupíte v Hydroplastu v Přerově.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Blaťáková Hana Hydroplast
WEBOVÁ STRÁNKA
Blaťáková Hana
www.hydroplast-prerov.cz
Adresa

Adresa

Jateční 1746/22
Přerov 750 02

hanablatakova@tiscali.cz
+420 581 215 059


Najdete nás také zde:

ARES
captcha