Microsite byla vložena dne:27.09.2020
ID microsite: 164091, počet zhlédnutí:  54
Zadavatelem microsite je firma

MEA systems, s.r.o.

Specialista v oboru měřicího vybavení z Jihomoravského kraje

Automatické montážní linky, instalace a zprovoznění měřících systémů, instalace a servis automatických linek návrh a konstrukce realizuje MEA systems, s.r.o.

MEA systems, s.r.o.  - zhotovení měřících systémůAutomatická linka a manipulační zařízeníAutomatické montážní linky, robotizace

Hledáte pro svůj podnik kompletní dodávku automatické montážní linky či měřicího zařízení? Potřebujete poradit či navrhnout řešení na míru? Obracejte se na naši společnost MEA systems – Vaše přání je naším úkolem.
Našim zákazníkům nabízíme komplexní služby od návrhu řešení, vytvoření vlastní konstrukce měřidla, zajištění výroby a montáže přes doručení na místo určení, uvedení do provozu až po záruční a následný servis kompletního produktu. Specializujeme se na automatické linky, dílenská a kontrolní měřidla, frézovací a upínací přípravky. Dodáváme ale také náhradní díly ke všem našim přístrojům a jsme schopni zhotovit výrobek přímo na přání zákazníka. Zabýváme se také návrhem a konstrukcí technologických zařízení přímo dle Vašich specifikací – individuální řešení Vašeho požadavku je pro nás výzvou, kterou rádi přijmeme.
Náš tým odborníků se těší na vzájemnou spolupráci.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Měřicí a regulační technika
Montáž, Opravy a servis