Zadavatelem microsite je firma Lovecká chata FolmavaRestaurace Lovecká chata Folmava – zvěřinový ráj v podhůří Českého lesa

Zvěřinové speciality, česká kuchyně, pořádání oslav, firemních večírků, svateb se zaměřením na zákazníka nabízí restaurace Lovecká chata Folmava.Zajdete si rádi na dobré jídlo v příjemném prostředí? Navštivte naši restauraci Lovecká chata v obci Folmava, nedaleko přechodu česko-německého hraničního přechodu Folmava/Furth im Wald Schafberg.
Naše stylová restaurace se specializuje zejména na zvěřinové pokrmy té nejvyšší kvality a českou kuchyni jako takovou. Disponujeme vnitřní kapacitou 90 míst, přičemž k restauraci patří také velká terasa, která celoročně nabídne až 105 míst k sezení. Mimo to je možné u nás objednat salonek až pro 25 lidí – pravidelně pořádáme oslavy, rodinné sešlosti či svatby a jiné akce. V naší kuchyni hrají prim lokální suroviny prvotřídní kvality, které jsou vždy zárukou spokojenosti našich hostů.
Přijďte k nám posedět, načerpat energii, dobře se najíst, anebo jen strávit pár příjemných chvilek u dobrého občerstvení. Těšíme se na Vaši návštěvu každý den od 11:00 do 22:00!

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Restaurace Lovecká chata Folmava Domažlice, zvěřinové speciality, ...

Restaurace Lovecká chata Folmava Domažlice, zvěřinové speciality, ...

Lovecká chata Folmava, naše restaurace je vhodná na oslavy, jednání, firemní večírky, svatby či romantickou večeři. Máme plně vybavený salonek pro 25 lidí se soukromým vchodem.


Lovecká chata u hraničního přechodu Folmava, restaurace, oslavy

Lovecká chata u hraničního přechodu Folmava, restaurace, oslavy

Lovecká chata MYSTERY CB s.r.o. se nachází u hraničního přechodu Folmava, restaurace s nabídkou zvěřiny a české kuchyně, vhodná pro uspořádání firemních akcí a oslav.