Zadavatelem microsite je firma Lovecká chata Folmava MYSTERY CB s.r.o.Restaurace Lovecká chata Folmava – zvěřinový ráj v podhůří Českého lesa

Zvěřinové speciality, česká kuchyně, pořádání oslav, firemních večírků, svateb se zaměřením na zákazníka nabízí restaurace Lovecká chata Folmava.Zajdete si rádi na dobré jídlo v příjemném prostředí? Navštivte naši restauraci Lovecká chata v obci Folmava, nedaleko přechodu česko-německého hraničního přechodu Folmava/Furth im Wald Schafberg.
Naše stylová restaurace se specializuje zejména na zvěřinové pokrmy té nejvyšší kvality a českou kuchyni jako takovou. Disponujeme vnitřní kapacitou 90 míst, přičemž k restauraci patří také velká terasa, která celoročně nabídne až 105 míst k sezení. Mimo to je možné u nás objednat salonek až pro 25 lidí – pravidelně pořádáme oslavy, rodinné sešlosti či svatby a jiné akce. V naší kuchyni hrají prim lokální suroviny prvotřídní kvality, které jsou vždy zárukou spokojenosti našich hostů.
Přijďte k nám posedět, načerpat energii, dobře se najíst, anebo jen strávit pár příjemných chvilek u dobrého občerstvení. Těšíme se na Vaši návštěvu každý den od 11:00 do 22:00!

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Lovecká chata u hraničního přechodu Folmava, restaurace, oslavy

Lovecká chata u hraničního přechodu Folmava, restaurace, oslavy

Lovecká chata MYSTERY CB s.r.o. se nachází u hraničního přechodu Folmava, restaurace s nabídkou zvěřiny a české kuchyně, vhodná pro uspořádání firemních akcí a oslav.