Výroba a prodej elektrického vyhřívání sedadel vozidel či vyhřívaných autopotahů

Elektrické vyhřívání sedadel vozů či vyhřívané autopotahy Vám dodá a zajistí i montáž a případný servis společnost HT car system s.r.o. se sídlem ve Vsetíně, působící v okrese Zlín a po celé ČR.


Prodej a montáž elektrických vyhřívání sedadel Vsetín, Zlín
Uvítali by jste na zimu vyhřívaná sedadla ve Vašem voze, ale ve výbavě je nemáte? Rádi by jste si je nechali do vozu namontovat? Uvítali by jste jen autopotahy s vyhříváním? Společnost HT Car system s.r.o., která sídlí ve Vsetíně, ale působí i v okresech Zlín a Valašské Meziříčí a po celé ČR, se zabývá výrobou a prodejem elektro doplňků pro automobily. Mezi široký sortiment doplňků patří i vyhřívání sedadel a vyhřívané autopotahy.

Elektrické vyhřívání dodáváme v různých variantách. Rozlišujeme dle způsobu montáže podušek či dle způsobu elektrického napojení, které může být buď zabudované pevně nebo do auto-konektoru.

Vybírat můžete univerzální sady nebo zhotovené na míru pro vozy značky Škoda s originál ovládáním. Možné zhotovit i pro motorky či čtyřkolky. Pro případ, že nechcete kompletní sestavu vyhřívání, je možné si zvolit sadu podušek pod autopotahy.

K dispozici máme i kvalitní autopotahy LUX Style, které jsou vhodné do všech typů vozů v různých barevných variantách, ale důležité je k nim přikoupit elektrické napájení pro vyhřívání.

Možnost zakoupit i komponenty a jednotlivé díly pro opravu vyhřívání.

Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA HT car system s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
HT car system s.r.o.
www.htcar.cz
Adresa

Adresa

Sychrov 51
Vsetín 755 01

prodej@htcarsystem.cz
+420 571 615 613


Najdete nás také zde:

ARES
captcha