Zadavatelem microsite je firma VIMU s.r.o.Absolvujte kapitánský kurz a získejte mezinárodní průkaz pro vedení lodí na moři

Během kapitánského kurzu pořádaného v Chorvatsku si osvojíte, jak vést sportovní a rekreační plavidla na mořích. Získáte mezinárodní, neomezený průkaz.Chcete si vyzkoušet na vlastní kůži kormidlování plavidla ve Středozemním moři? Zapište se ještě dnes do kapitánského kurzu v Chorvatsku, po jehož úspěšném absolvování získáte časově neomezený průkaz, který je uznávaný mezinárodně.

Týdenní výuka je zahájena teoretickou částí, kterou Vás provede český instruktor navigace, následuje část praktická, kde si prohloubíte své teoretické poznatky a projdete si modelové situace. Na závěr složíte praktickou zkoušku. Součástí kurzu je zkouška z radiologie, pro kterou je nezbytná znalost anglického jazyka.

Pokud máte zájem také o českou námořní licenci, je potřeba následně složit zkoušky u českého Ministerstva dopravy.

Abychom vyšli vstříc opravdu každému, kurzy pořádáme v několika jarních a podzimních termínech. Bližší informace k organizačním záležitostem naleznete na našem webu.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Pronájem lodí v Chorvatsku - plachetnice, katamarány, motorové lodě

Pronájem lodí v Chorvatsku - plachetnice, katamarány, motorové lodě

Užijte si dovolenou s přáteli na moři. Nejlepší nabídku plachetnic, katamaránů, jachet a motorových lodí pro vaši dovolenou v Chorvatsku zajišťuje společnost Czech Yacht.