Zadavatelem microsite je firma PETERMANN - Catering s.r.o.Nezapomenutelný gastronomický zážitek Vám připraví kuchař přímo v pohodlí Vašeho domova

Romantickou večeři přímo u Vás doma, nebo pohostinství pro přátele a rodinu zařídí kuchař do domu ze společnosti PETERMANN – Catering s.r.o. kdekoliv v Ostravě, v Olomouci či v Brně.Slavíte výročí svatby se svou ženou a rádi by jste jí překvapili výbornou večeří? Ale do vaření se pouštět nechcete? Chystáte rodinou oslavu? Oběd pro přátelé? Rádi by jste je ale pohostili u Vás doma, ale jídlo aby bylo jako ze špičkové restaurace? Máme pro Vás řešení. Tím je náš kuchař do domu ze společnosti PETERMANN – Catering s.r.o. ať už jste z Ostravy, Brna či z Olomouce.

Ať už chystáte večeři na oslavu výročí svatby či seznámení, romantický večer pro přítelkyni, rodinnou oslavu či setkání s přáteli, oslovte nás a my Vám připravíme menu dle Vašeho přání a výběru. Stačí si zarezervovat termín konání.

Jídlo připravujeme vždy z čerstvých a kvalitních surovin. S nápadem naservírujeme, aby nejen chuťové pohárky zažily gastronomický zážitek, ale aby se i oči potěšily. Hostina pro Vaše blízké bude připravena jako v luxusní restauraci a přitom si jí budete moci v klidu vychutnat v útulném prostředí Vašeho domova.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Pořádání rodinných oslav a hostin s naplánováním vhodného zábavného ...

Pořádání rodinných oslav a hostin s naplánováním vhodného zábavného ...

Rodinnou oslavu či hostinu Vám naplánuje firma PETERMANN – catering s.r.o. nejen v Ostravě, ale i v okolí Olomouce či Brna. Připravíme hostinu, doporučíme vhodné prostory, hudbu i výzdobu.


Příprava výborného občerstvení na firemní akce a večírky, raut na ...

Příprava výborného občerstvení na firemní akce a večírky, raut na ...

Výborný catering na míru, přichystání občerstvení i rautu na firemní večírky a akce dle Vašeho přání zajistí firma PETERMANN – Catering s.r.o. v okolí Ostravy, Olomouce i Brna.