Microsite byla vložena dne:22.09.2020
ID microsite: 163055, počet zhlédnutí:  60
Zadavatelem microsite je firma

Automotodrom Brno, a.s.

Automobilový a motocyklový okruh se spoustou zábavy a aktivit

Největší a nejmodernější závodní okruh, tréninkové centrum bezpečné jízdy, motoristické akce pro děti a mládež, motokáry a mnoho dalších to je Automotodrom Brno, a. s. – Masarykův okruh.

Automotodrom Brno, a. s. – Masarykův okruh, MotoGPJízdy pro veřejnost a podnikové akce v Brně na AutomotodromuMasarykův okruh, Brno, motokáry, závody motocyklů i zkušební jízdy pro veřejnost

Chcete zažít ten nejlepší adrenalin s vůní benzínu na vlastní kůži? Doporučujeme prvně navštívit motocyklový svátek, kterého se pravidelně účastní desetitisíce návštěvníků – Grand Prix České republiky, která je zařazena do seriálu mistrovství světa silničních motocyklů, neboli MotoGP. Okruh v Brně, to ale nejsou jen špičkoví jezdci na silničních motocyklech, pravidelně se zde konají nejrůznější automobilové závody, ale také jízdy veřejnosti, škola smyku či škola defenzivní jízdy, anebo také závody motokár.
Automotodrom Brno je centrem setkávání všech fanoušků motoristického sportu bez ohledu na věk. Pořádáme akce pro mládež, začínající řidiče či ostřílené šoféry. Najdete u nás také nejmodernější tréninkové centrum bezpečné jízdy v celé Evropě. Náš okruh je také k dispozici firemní klientele, rádi Vám sestavíme celodenní program pro Vaše zaměstnance na míru Vašim potřebám. Automotodrom Brno – Vaše vstupenka do světa motoristického sportu.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY