Příjemné posezení ve vinném sklípku doprovázené degustací se someliérem

Přijďte se svou rodinou a přáteli posedět do útulného Hustopečského sklípku, který je součástí penzionu U Radů a zúčastněte se řízené degustace s našim someliérem.Plánujete se sejít se svými blízkými a hledáte nějaké originální místo? Navštivte náš vinný sklípek U Radů v Hustopečích, nedaleko vodní nádrže Nové Mlýny.

Náš sklípek se skvěle hodí také pro pořádání narozeninových oslav s rodinou nebo firemních akcí. Jako bonus nabízíme služby someliéra, který vás provede degustací našich domácích vín. Prostory obvykle pronajímáme na maximálně 7 hodin, nejpozději do 1 hodiny ranní a to až pro 70 osob.

V případě zájmu jsme schopni zajistit také bohaté občerstvení a ubytování v našem penzionu s kapacitou 40 lůžek, nedaleko vinného sklípku. Je možné se domluvit také na zajištění cimbálové muziky, popř. harmonikáře.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Ubytování v rodinném penzionu s přátelskou atmosférou  pro skupiny a ...

Ubytování v rodinném penzionu s přátelskou atmosférou pro skupiny a ...

Hustopečský sklípek a rodinný penzion U Radů nabízí ubytování s přátelskou atmosférou pro skupiny a rodiny s dětmi. Zažijte u nás pohodlnou dovolenou v příjemném prostředí v Hustopečích.


Mandlovka - originální hustopečská mandlovice, prodej e-shop

Mandlovka - originální hustopečská mandlovice, prodej e-shop

Jedinečnou hustopečskou mandlovku zakoupíte v internetovém obchodě mandla.cz. Vyzkoušejte ostřejší i jemnější tradiční mandlovici.


Originální Hustopečský mandlový likér z plodů Hustopečského mandlového ...

Originální Hustopečský mandlový likér z plodů Hustopečského mandlového ...

Jedinečný Hustopečský mandlový likér vyrobený z plodů Hustopečského mandlového sadu v několika originálních příchutích zakoupíte na e-shopu mandla.cz.