Zadavatelem microsite je firma Penzion a vinný sklep Moravská oázaPořádání oslav a firemních akcí s občerstvením, someliérem a cimbálovou muzikou

Penzion a vinný sklep Moravská Oáza je ideální místo pro pořádání rodinných oslav, firemních seminářů a školení v zajímavé lokalitě Pálava na jižní Moravě.Plánujete se svou rodinou narozeninovou oslavu nebo firemní akci se svými kolegy ? Navštivte Penzion a vinný sklep Moravská Oáza ve Valticích nedaleko Pálavy, který Vám pomůže zorganizovat nezapomenutelnou oslavu, seminář nebo školení dle Vašich požadavků až pro 50 osob v prostorách moravského vinného sklepa.

Bude pro vás připraveno vynikající občerstvení, vybrat si můžete ze dvou sklepních menu, jejichž součástí je mimo jiné teplá i studená večeře a neomezené množství jakostního vína.

Po domluvě je možné zajistit someliéra, který Vám odprezentuje přívlastková vína z vlastní vinotéky a o skvělou zábavu se postarají muzikanti, kteří Vás budou večer doprovázet cimbálovou muzikou.

V případě zájmu či jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám se vším pomůžeme a poradíme.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Moravský vinný sklep a vinárna s posezením a pohoštěním

Moravský vinný sklep a vinárna s posezením a pohoštěním

Jakostní moravské víno, bohaté pohoštění a skvělá zábava – to vše poskytuje moravský vinný sklep a vinárna s posezením Moravská oáza ve Valticích.


Ubytování v centru Lednicko-valtického areálu - nekuřácké pokoje, ...

Ubytování v centru Lednicko-valtického areálu - nekuřácké pokoje, ...

Vydejte se za poznáním Lednicko-valtického areálu a ubytujte se v Penzionu Moravská oáza v nekuřáckých pokojích. Čeká vás rozsáhlá síť cyklostezek a také vinařské stezky. Užijte si dovolenou na Moravě