Microsite byla vložena dne:22.09.2020
ID microsite: 163043, počet zhlédnutí:  52
Zadavatelem microsite je firma

Amantis Vital Sport Hotel

Letní a zimní dovolená v hotelu Amantis Vital Sport Desná, masáže, wellness, restaurace, balíčky

Letní a zimní dovolená v hotelu Amantis Vital Sport Desná, masáže, wellness, finská sauna, nekuřácká restaurace, výhodné pobytové balíčky, pořádání svateb a jiných akcí.

Letní a zimní dovolená v hotelu Amantis Vital Sport DesnáUbytování v hotelu, pokoje Superior a ComfortModerní česká a regionální kuchyně

Amantis Vital Sport Hotel

Hledáte ideální místo pro odpočinek? Amantis Vital Sport Hotel je skvělým místem pro Vaši relaxaci. Najdete jej v chráněné krajinné oblasti Jizerské hory, v obci Desná.
Hotel se nachází ve výšce 967 m n.m. a je skvěle situován s výhledem do okolí Jizerských hor. Díky svému vybavení a lokalitě je hotel ideálním místem pro letní či zimní dovolené.

Ubytovat se můžete v moderně zařízených 24 pokojích vybavených sociálním zařízením, sprchovým koutem nebo vanou, TV/SAT, telefonem a WIFI.

K dispozici je wellness, nekuřácká restaurace, finská sauna nebo masáže. Gastronomický zážitek si dopřejete v hotelové restauraci, kde připravujeme jídla české i regionální kuchyně. Není problém zde uspořádat svatbu či jiné firemní akce. Najdete nás na adrese Na Novině 401, Desná v Jizerských horách.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Hotely
Služby
, Restaurace
Služby