Maturitní obory, nástavba či 14 druhů učebních oborů v Berouně

Učební i studijní obory na SOŠ a SOU Beroun – Hlinky. Vyber si správnou střední školu nebo učební obor, který Tě bude bavit. Získej maturitu na naší nástavbě. Možnost ubytování přímo v areálu školy.Ukončil si základní vzdělání? Víš, co chceš studovat? Vyber si u nás! Naše Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Beroun – Hlinky Ti nabízí spoustu možností.
Vybrat si můžeš z maturitních nebo učebních oborů. Získáš skvělé uplatnění a škola pro Tebe bude zábava. Nabízíme kvalitní výuku, výborné a kvalifikované pedagogy i moderní zázemí. Život není jen škola, a proto si můžeš vybrat z mimoškolních aktivit či sportovních kroužků. Pro dojíždějící je k dispozici ubytování v areálu hlavní budovy i možnost celodenního stravování.
Stačí si jen vybrat z našich maturitních či učebních oborů. Jestli Tě baví cestování, studuj u nás cestovní ruch. Pokud chceš mít výuční list, vyber si ze 14 oborů, které nabízíme, například kuchař, prodavač, aranžér, truhlář, elektrikář, automechanik aj. Záleží na tom, čím chceš být. Pokud plánuješ studovat i po vyučení, máš možnost si u nás dodělat maturitu na naší nástavbě.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Učební obory s uplatněním na trhu práce

Učební obory s uplatněním na trhu práce

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Beroun – Hlinky nabízí možnost studia lukrativních učebních oborů, které zaručují absolventům uplatnění na trhu práce.


Střední odborná škola a učiliště Beroun, studijní obory Cestovní ruch, ...

Střední odborná škola a učiliště Beroun, studijní obory Cestovní ruch, ...

Kvalitní vzdělání s dobrou perspektivou do budoucna Vám poskytne Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Beroun - Hlinky, Okružní 1404. Moderní škola s inovativními učebními metodami.