Zadavatelem microsite je firma DentArt Brno s.r.o. Zubní ordinaceImplantologie – šetrná náhrada chybějících zubů titanovými implantáty

Zavedení zubních implantátů svěřte do rukou stomatologické kliniky DentArt v Brně. Zubní implantáty zavádíme tou nejšetrnější metodou pomocí nejmodernějších přístrojů.Potřebujete nahradit chybějící zub? Hledáte stomatologickou ordinaci, kde používají co nejvíce šetrné metody pro zavedení zubních implantátů? V tom případě si zarezervujte termín návštěvy na stomatologické klinice DentArt v Brně.

V oblasti implantologie používáme moderní a efektivní způsoby aplikace náhradních implantátů. V našich ordinacích zavádíme implantáty na místo chybějícího zubu bez broušení okolních zubů.

Pro zavedení titanových implantátů používáme nejmodernější přístroj ImplantCenter 2, který patří mezi nejlepší v oblasti implantologie.

V případě zájmu se na nás neváhejte obrátit.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Profesionální dentální hygiena - od odstranění zubního kamene až po ...

Profesionální dentální hygiena - od odstranění zubního kamene až po ...

Profesionální ošetření zubů a dentální hygienu provádí v okolí Brna zubní ordinace DentArt Brno. Provádíme vše od odstranění zubního kamene až po depuraci zubů


Protetika – zhotovení fixních nebo snímacích zubních náhrad

Protetika – zhotovení fixních nebo snímacích zubních náhrad

Všechny typy protetických prací zajistí zubní ordinace DentArt Brno s.r.o. Zhotovujeme fixní nebo snímací zubní náhrady.