Zadavatelem microsite je firma ARCO B. B. T., spol. s r.o.Výroba, dodávka, montáž a následný servis, i pozáruční, mechanických ucpávek a šňůr

Výrobou a dodávkou mechanických ucpávek, šňůr a dalších průmyslových těsnění se zabývá společnost ARCO B.B.T., spol. s.r.o. se sídlem v Třinci. Dále provádí montáž, záruční i pozáruční servis.Hledáte spolehlivého dodavatele, který má zkušenosti s výrobou průmyslových těsnění? A která by Vám následně zajistila servis, a to i pozáruční? Pak se obraťte na společnost ARCO B.B.T., spol. s.r.o. se sídlem v Třinci, která se specializuje na výrobu, dodávku i montáž průmyslových těsnění, jako jsou mechanické ucpávky a šňůry.

Díky spolupráci s polskou firmou ANGA Sp. z o.o. Bielsko-Biala, Vám můžeme poskytnout výrobu, dodávku, montáž a servis mechanických ucpávek, které splňují veškeré platné normy a zákony, ale také náročně požadavky na kvalitu i bezpečnost. Přesto jsou naše výrobky cenově dostupné.

Zákazníkům poskytujeme i technické poradenství.

Pro naše stálé klienty máme vybraný sortiment surovin či výrobků vždy skladem.

Požadujete-li od firmy, se kterou spolupracujete, spolehlivost, ochotu, poradenství a záruku kvalitního zboží, neváhejte se na nás obrátit. V případě jakýchkoliv dotazů k produktům či k jednotlivým výrobcům nás kontaktujte, rádi Vám vše zodpovíme.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Prodej a dodávka průmyslového těsnění, například plochá, spirálová, ...

Prodej a dodávka průmyslového těsnění, například plochá, spirálová, ...

Velkoobchodním prodejem a dodávkou průmyslových těsnění se zabývá společnost ARCO B.B.T. se sídlem v Třinci. Produkty splňují vysoké nároky na kvalitu a jsou za příjemné ceny.