Zadavatelem microsite je firma Mercedes servis Praha 6 David Schwáb - ŠAOMEOprava vozů všech evropských značek, údržba a servis aut

Kompletní servis a opravy vozů. Opravujeme vozy všech evropských značek. Svěřte své auto skutečným profesionálům, a to společnosti Mercedes servis Praha 6.Postaráme se o Vaše auto rychle, kvalitně a za přívětivou cenu, kterou Vám sdělíme předem. Jsme Mercedes servis, ale opravujeme vozy všech evropských značek.
Poskytujeme komplexní služby údržby a oprav vozidel. Mercedes servis z Unětic u Prahy 6 Vám nabízí více než 20 let zkušeností v oblasti oprav a servisu vozidel, profesionály v oboru i moderní vybavení.
Pomůžeme Vám se vším, co Vaše auto potřebuje. Většinu oprav provádíme na počkání. Ať už potřebujete kompletní servis Vašeho vozu, opravu motoru či brzd, výměnu olejů, filtrů, brzdových destiček, diagnostiku, pneuservis, ošetření spodní části vozu nebo jiné mechanické i elektro práce, kontaktujte nás. Mercedes servis Praha 6 je Vám k dispozici každý všední den od 8, 00 do 17, 00 hod.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Oprava vozů Mercedes-Benz Praha 6 – kvalitně a bez čekání

Oprava vozů Mercedes-Benz Praha 6 – kvalitně a bez čekání

Hledáte opravdu, kde se kvalitně a rychle postarají o opravu vozů značky Mercedes-Benz? David Schwáb - ŠAOME, Mercedes servis se nachází v dobré dopravní dostupnosti na Praze 6.


Specializovaný autoservis vozů zn. Mercedes-Benz - Praha 6

Specializovaný autoservis vozů zn. Mercedes-Benz - Praha 6

David Schwáb-ŠAOME,Mercedes servis je kvalitní autoservis z Únětic - Praha 6, který Vám poskytne kompletní úpravy motoru auta včetně zvýšení jeho výkonu. S naším rychloservisem ušetříte čas i peníze.