Microsite byla vložena dne:14.09.2020
ID microsite: 162964, počet zhlédnutí:  73
Zadavatelem microsite je firma

ParkHotel

Ubytování s lázeňskými procedurami a wellness v Kašperských Horách

Léčebné pobyty uprostřed šumavské přírody, dovolená s využitím wellness a bylinkových procedur, skvělá gastronomie a relaxace to vše v Parkhotelu v obci Kašperské Hory.

Ubytování uprostřed krásné šumavské přírodyUbytování  v Parkhotelu na ŠumavěRelaxace, masáže a léčebné procedury v Kašperských Horách

Hledáte vhodný hotel pro Váš lázeňský pobyt uprostřed šumavské přírody? Chystáte se na dovolenou, kterou byste rádi spojili s léčebnými procedurami? Vyberte si právě náš Parkhotel Kašperské Hory, který Vám nabízí nejenom ubytování, ale i nejlepší místo pro léčbu a rekonvalescenci.
Hosty dokážeme ubytovat v pokojích pro jednu až dvě osoby nebo v apartmá. V nabídce léčebných procedur naleznete bylinné koupele a zábaly, aroma masáže, speleoterapii v místní jeskyni. Navíc poskytujeme kosmetické ošetření a depilaci. Na své si přijdou i milovníci wellness, kteří mohou navštívit saunový svět, vířivé koupele nebo plavecký bazén. V oblasti gastronomie doporučujeme využít restaurace s vinárnou v anglickém stylu. Nádhernou přírodu a klid si užijete na přilehlé terase a v parku, který obklopuje celý hotel. Neváhejte a zarezervujte si svůj pobyt už teď.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Hotely
Služby