Píšťany, obec na břehu Labe, ideální místo pro bydleníKrásná příroda v okolí řeky Labe, plavba lodí, bohaté kulturní vyžití pro občany a nespočet možných aktivit pro turisty to je obec Píšťany v Ústeckém kraji.

Navštivte naši malebnou obec Píšťany v Ústeckém kraji, která leží mezi řekou Labe a Žernoseckým jezerem. Pyšníme se krásnou polohou v okolí řeky Labe nedaleko Ústí nad Labem. V obci žijí dvě stovky obyvatel, které mohou využívat služeb Obecního úřadu Píšťany, který je otevřen každé pondělí a každou středu od 7:00 do 17:00.
Naše obec nabízí k využití také sortovní a dětské hřiště, jak pro obecní, tak i pro soukromé účely. Občané si mohou vybírat z bohaté nabídky kulturních akcí. V minulosti jsme pořádali pálení čarodějnic, velikonoční setkání, dětský den, obecní zábavy, dětské tábory a mnoho dalších.
Turisté a návštěvníci se mohou ubytovat v Resortu Marina Labe a podnikat plavby přes řeku Labe, dokonce i s koly. Pošta a základní škole se nachází v sousední obci, zhruba 2 km daleko. Těšíme se na Vás.Zadavatelem microsite je firma 

Obec PíšťanyPíšťany, obec na břehu Labe, ideální místo pro bydlení.

Píšťany, obec na břehu Labe, ideální místo pro bydlení

Eshop, prodej elektroinstalačního materiálu Most, kabely, jističe, napájecí zdroje, zásuvky, žárovky.

Eshop, prodej elektroinstalačního materiálu Most, kabely, jističe, napájecí zdroje, zásuvky, žárovky
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Obec Milotice nad Bečvou v okrese Přerov

Obec Milotice nad Bečvou

Obec Milotice nad Bečvou v okrese Přerov

Naši obec, Milotice nad Bečvou, naleznete mezi městy Hranice nad Moravou, Valašské Meziříčí a Nový Jičín. Nabízíme svým obyvatelům kvalitní služby a vše co potřebují.


Obec České Meziříčí – obec na soutoku řek

Obec České Meziříčí

Obec České Meziříčí – obec na soutoku řek

Vítejte v obci České Meziříčí, obci s téměř 2000 obyvatel ležící zhruba půl hodiny od Hradce Králové. Zavítejte do naší půvabné obce nedaleko Orlických hor a obklopené řekami Labe, Metuje a Orlice.


Brána do Krkonoš – historické město Jilemnice

Město Jilemnice

Brána do Krkonoš – historické město Jilemnice

Historické, lyžařské a turistické město na zápraží Krkonoš, atraktivní město Jilemnice s bohatým vyžitím pro návštěvníky a s kvalitním zázemím pro občany.


Horská obec v podhůří Krkonoš

Obec Čermná

Horská obec v podhůří Krkonoš

Malebná a krásná obec na řece Čermná, malá obec v podhůří Krkonoš nedaleko Trutnova, obec Čermná – nejlepší místo pro život i turismus.


Kulturní perla Zlínského kraje – město Kroměříž

Město Kroměříž

Kulturní perla Zlínského kraje – město Kroměříž

Historické a kulturní moravské město, město s bohatou historií a nevyčerpatelným kulturním vyžitím, báječné sociální a gastro zázemí, nabídka hotelů a ubytování pro turisty, to vše ukrývá Kroměříž.