Microsite byla vložena dne:14.09.2020
ID microsite: 162958, počet zhlédnutí:  41
Zadavatelem microsite je firma

AGRICO s.r.o.

Tradiční dodavatel stájových technologií z Třeboně

Vybavení do stájí, zboží pro všechny oblastí chovu, řešení pro zpracování a skladování zrnin či skladování a zpracování kejdy dodává AGRICO s.r.o.

Potřebné komponenty pro ustájení a chov skotuVybavení stájí pro koně, moderní technologieVybavení pro zemědělce pro skladování a sušení obilí

Jste zemědělec či chovatel a hledáte nové stájové technologie nebo vybavení? Naše společnost AGRICO s.r.o. má v této oblasti již téměř 30 let zkušeností.
Poskytneme Vám komplexní stájové vybavení v té nejlepší kvalitě. U nás najdete vše pro chov skotu, drůbeže, prasat, selat i koní. Nabízíme technologie a výrobky i pro rybochovná hospodářství včetně rybářských pracovních lodí. Zemědělcům nabízíme řešení pro zpracování a skladování obilí, např. čističky, sušičky i obilní sila.
Kompletní rozsáhlý program našich výrobků najdete na našich webových stránkách. Objednávejte v našem on-line eshopu nebo nás kontaktujte a my Vám připravíme nabídku na míru dle Vašich požadavků. Oslovte nás i v případě individuálních požadavků či možnosti financování, rádi Vám pomůžeme.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Zemědělské stroje
E-shop, Maloobchod, Velkoobchod