Zadavatelem microsite je firma AMUNAK s.r.o.Výroba potravinových výrobků pro vegany, různé svačinky, bezmasé salámy, chlazené výrobky

Výrobou a dodávkou potravinových, zdravých bio výrobků, které jsou svým složením vhodné pro vegany se zabývá firma AMUNAK s.r.o. ve Vsetíně. Potraviny obsahují luštěniny, obiloviny, zeleninu a ovoce.Preferujete zdravý životní styl? Jste vegetariáni či vegani a hledáte zdravé bio potraviny? Společnost AMUNAK s.r.o. se sídlem ve Vsetíně se již řadu let zabývá výrobou bezlepkových, bezmasých zdravých potravin, které díky svému složení jsou vhodné i pro vegany.

Naše produkty neobsahují konzervační látky, chemická činidla, palmový tuk, GMO suroviny ani cukry. Právě naopak základem našich výrobků je především zelenina, ovoce, obiloviny, řasy, oleje a luštěniny.

I naše rýžové dezerty jsou bez mléka, sóji a bez lepku, tedy nejen vhodné pro celiaky, ale opět i pro vegany. Máme různé příchutě. Dále si u nás pochutnáte na svačinkách, rostlinné pomazánky. Dále k dispozici máme i bezmasé „salámy“. Jedná se o pasterizované sójové nebo zeleninové výrobky.

U nás dbáme především na spokojenost zákazníka, tedy především na kvalitu potravin. Výrobky jsou bio. Splňujeme certifikační normy ISO 9001, KEZ a máme již zavedený systém jakosti HACCP.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY