Výroba potravinových výrobků pro vegany, různé svačinky, bezmasé salámy, chlazené výrobky

Výrobou a dodávkou potravinových, zdravých bio výrobků, které jsou svým složením vhodné pro vegany se zabývá firma AMUNAK s.r.o. ve Vsetíně. Potraviny obsahují luštěniny, obiloviny, zeleninu a ovoce.


Potraviny v bio kvalitě pro vegany Vsetín
Preferujete zdravý životní styl? Jste vegetariáni či vegani a hledáte zdravé bio potraviny? Společnost AMUNAK s.r.o. se sídlem ve Vsetíně se již řadu let zabývá výrobou bezlepkových, bezmasých zdravých potravin, které díky svému složení jsou vhodné i pro vegany.

Naše produkty neobsahují konzervační látky, chemická činidla, palmový tuk, GMO suroviny ani cukry. Právě naopak základem našich výrobků je především zelenina, ovoce, obiloviny, řasy, oleje a luštěniny.

I naše rýžové dezerty jsou bez mléka, sóji a bez lepku, tedy nejen vhodné pro celiaky, ale opět i pro vegany. Máme různé příchutě. Dále si u nás pochutnáte na svačinkách, rostlinné pomazánky. Dále k dispozici máme i bezmasé „salámy“. Jedná se o pasterizované sójové nebo zeleninové výrobky.

U nás dbáme především na spokojenost zákazníka, tedy především na kvalitu potravin. Výrobky jsou bio. Splňujeme certifikační normy ISO 9001, KEZ a máme již zavedený systém jakosti HACCP.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Výroba i distribuce chutných potravin vhodných pro celiaky, tedy pro bezlepkovou stravu

Výroba i distribuce chutných potravin vhodných pro celiaky, tedy pro bezlepkovou stravu
Na výrobu potravin, které jsou vhodné pro celiaky, tedy pro všechny, kteří dodržují bezlepkovou stravu, se zaměřuje potravinářská firma AMUNAK s.r.o. ve Vsetíně, která dbá na zdraví svých zákazníků.

Výroba chutných hotových jídel a potravinářských výrobků bez alergenů, vhodné pro vegetariány

Výroba chutných hotových jídel a potravinářských výrobků bez alergenů, vhodné pro vegetariány
Velký výběr hotových a chutných potravinářských výrobků bez alergenů, vyrobených z kvalitních surovin, které jsou vhodné pro vegetariány, dodává společnost AMUNAK s.r.o. Vsetín.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA AMUNAK s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
AMUNAK s.r.o.
www.amunak.com
Adresa

Adresa

Jasenická 1900
Vsetín 755 01

infoamunak@amunak.com
+420 571 411 984


Najdete nás také zde:

ARES
captcha