Zadavatelem microsite je firma Muzeum - Penzion - Cukrárna U VeteránaLuxusní ubytování, penzion, relaxační centrum v lázeňském městě Slatinice

Luxusní ubytování s relaxačním centrem naleznete v penzionu U Veterána v lázeňském městě Slatinice u Olomouce v rovinatém regionu Hané. Penzion je skvělou volbou pro dovolenou i pro služební cestu.Hledáte klidné ubytování nedaleko Olomouce? Penzion U Veterána se nachází v lázeňském městě Slatinice. Poskytuje luxusní ubytování s relaxačním centrem. Relaxovat budete v jedinečném sklepním wellness s bazénem, saunou i vířivkou. V případě zájmu můžeme také zajistit masáže.

Náš penzion je situovaný v prostorách renovovaného statku, kde najdete také muzeum historických automobilů a lázeňský areál. Celková kapacita je 36 lůžek. V pokojích je k dispozici bezplatné Wi-Fi, satelitní TV a telefon. Interiéry jsou vybavené tradičním dřevěným nábytkem.

V objektu se nachází muzeum, kde je vystavena pozoruhodná sbírka historických automobilů a motocyklů.
Můžete také navštívit naši cukrárnu s denně čerstvými zákusky, kávovými specialitami, domácími limonádami, zmrzlinou a poháry.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Romantické svatby a svatební obřady s ubytováním v penzionu na jednom ...

Romantické svatby a svatební obřady s ubytováním v penzionu na jednom ...

Romantický svatební den s možností konání svatebního obřadu, hostiny a ubytováním na jednom místě Vám v okolí Olomouce zajistí Muzeum-penzion-cukrárna U Veterána ve Slatinicích.


Muzeum veteránů, expozice starých automobilů a motocyklů s dobovými ...

Muzeum veteránů, expozice starých automobilů a motocyklů s dobovými ...

Historické automobily, motocykly, modely, nářadí, audiovizuální program o automobilovém průmyslu můžete shlédnout v Muzeu U Veterána, Olomoucký kraj.