Účinnou likvidací virů a bakterií zajistí Germicidní lampy UV-C s dezinfekčními účinky

Prodejem Germicidních lamp UV-C, svítidel vyzařující ultrafialové záření, které má dezinfekční účinky a likviduje viry a bakterie, se zabývá společnost HT car system s.r.o. se sídlem ve Vsetíně.


Dezinfekce prostorů pomocí UV záření - prodej germicidních lamp
Máte v plánu pořádně vydezinfikovat domov, aby jste se zbavili bakterií? Vlastníte provozovnu, kde se během dne pohybuje více lidí? I zde je potřeba zlikvidovat viry a bakterie. Společnost HT car systém s.r.o. se sídlem ve Vsetíně se specializuje na prodej Germicidních lamp UV-C, které mají skvělé dezinfekční účinky.

Svítidlo vyzařuje tvrdé ultrafialové neviditelné záření, které se vyznačuje dezinfekčními účinky a účinně a rychle odstraňuje bakterie, spóry a viry, což jistě oceníte v době, kdy se svět potýká s koronavirovou pandemií, který také likviduje.

Umístit jej můžete kdekoliv v místnosti, ať už na stěnu či na stojan, ve vhodné výšce a v blízkosti povrchů, které je potřeba vydezinfikovat. V rámci konstrukce lampy je i závěsný držák. Vhodná doba použití je 15 – 30 min. K lampě dodáváme i časový spínač. Je důležité, aby v průběhu ozařování nebyli v prostoru přítomni lidé, zvířata ani rostliny.

Využití této lampy:
- zdravotnictví
- laboratoře
- školní prostory
- firmy a kanceláře
- fit centra
- prodejny
- hotely
- i domácnosti

Na našich webových stránkách najdete aktuální ceny a další informace k tomuto produktu. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA HT car system s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
HT car system s.r.o.
www.htcar.cz
Adresa

Adresa

Sychrov 51
Vsetín 755 01

prodej@htcarsystem.cz
+420 571 615 613


Najdete nás také zde:

ARES
captcha