Microsite byla vložena dne:10.09.2020
ID microsite: 162927, počet zhlédnutí:  70

Základní škola Kojetín, nejkvalitnější vzdělaní od 1. do 9. třídy

Devítiletá základní škola v Kojetíně v Olomouckém kraji, nejmodernější učebny, rozsáhlá nabídka kurzů a zájmových kroužků.

Moderní vybavení učeben na ZŠ KojetínZákladní škola Kojetín - škola v přírodě, kurzy, pobyty, zájezdy pro žákyZákladní škola Kojetín - akce ve škole i mimo ni

Rozhodujete se, kterou vzdělávací instituci zvolíte pro své dítě? Naše Základní škola Kojetín dává Vašim ratolestem ten nejlepší vzdělávací základ v krásném a klidném prostředí.
Naše učebny a pracovny prošly rekonstrukcí a modernizací a umožňují dětem studium podporované novými technologiemi. Disponujeme vlastní tělocvičnou a školním hřištěm. Každoročně zpříjemňujeme výuku doplňkovými službami. V nabídce máme několik zájmových kroužků, zájezdy na lyžích, přírodovědné pobyty, různé soutěže a exkurze. Pořádáme nespočet kulturních akcí, jak pro děti, tak i pro rodiče.
K doplňkovým službám patří provoz školní družiny pro děti od 1. do 5 třídy v ranních i odpoledních hodinách. Neváhejte a přijďte se podívat na Náměstí Míru 83. Bude se na vás těšit náš kolektiv pedagogů a pracovníků.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY