Volná kapacita pro kompletace, elektro, plastovou apod. výrobu, včetně skladových prostor Vsetín, Zlínský kraj

Skladovací a kompletační kapacita pro nejrůznější kompletaci, výrobu plastů, či elektro kompletaci včetně vlastních skladových prostor. Lokalita Vsetín ve Zlínském kraji, na Valašsku.


Volná kapacita kompletace Vsetín, Zlínský kraj
Máme volné kapacity pro nejrůznější kompletační činnosti (kompletace) včetně vlastních uzavřených a vytápěných skladových prostor. Zkušenosti máme z nejrůznějších odvětví průmyslu - například: výroba plastů, kompletace elektrických výrobků (svítidla) apod.

Jsme schopni zajistit širokou škálu jednoduchých manuálních prací od kompletace až po skladování a následnou expedici zboží ke koncovému zákazníkovi nebo prodejci. Dokážeme zajistit finalizační práce Vašeho produktu i jeho efektivní výrobu. Věnujeme se kontrole kvality i skladování.

Služby řešíme přímo na míru požadavkům našich klientů. Realizujeme dlouhodobou i nárazovou spolupráci. Jsme časově i finančně velice efektivní variantou k zaměstnávání vlastní pracovní síly.

Najdete nás v okresním městě Vsetín, ve Zlínském kraji, na Valašsku na řece Vsetínská Bečva, 27 km severovýchodně od Zlína a 60 km jihovýchodně od Olomouce.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Stroje na kompletaci plastových výrobků, montáž, skládání - volné výrobní kapacity

Stroje na kompletaci plastových výrobků, montáž, skládání - volné výrobní kapacity
Volné výrobní kapacity na stroje pro kompletaci plastových výrobků, jejich montáž a skládání má společnost Josefa Krčmy ve Vsetíně, která ve Zlínském kraji funguje již od roku 1995.

Výrobky z plastu přímo od výrobce - kvalitní plastové produkty s vysokou přesností

Výrobky z plastu přímo od výrobce - kvalitní plastové produkty s vysokou přesností
Společnost Josefa Krčmy se specializujeme na výrobu kvalitních plastových výrobků, které vyrobíme s vysokou přesností. Lisovna plastů sídlí ve Vsetíně.

Výlisky z polymerních materiálů - profesionální kompletace plastových produktů

Výlisky z polymerních materiálů - profesionální kompletace plastových produktů
Na výlisky z polymerních materiálů a jejich následnou profesionální kompletaci se specializuje společnost Josefa Krčmy, která sídlí ve Vsetíně a zajišťuje kvalitní finální plastové produkty.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Josef Krčma - lisovna plastů
WEBOVÁ STRÁNKA
Josef Krčma - lisovna plastů
www.edb.cz
Adresa

Adresa

4. května 2185
Vsetín 755 01

josef.krcma@seznam.cz
+420 774 279 981


Najdete nás také zde:

ARES
captcha