Zadavatelem microsite je firma Blaťáková Hana - HydroplastZahradní program – hadice, objímky, koncovky, spojky, postřikovače a další

Široký sortiment zahradního programu zakoupíte v okolí Přerova v prodejně Hydroplast. Prodáváme hadice, objímky, spojky, koncovky, postřikovače a další prvky zahradního programu.Veškeré potřebné komponenty pro zahradní program zakoupíte v prodejně vodoinstalačního materiálu Hydroplast v Přerově. Potřebujete novou hadici, rychlospojku nebo objímku? Není problém - vše máme skladem.

V naší prodejně pořídíte:
- hadice Agrikol
- sací hadice k čerpadlům
- postřikovače – impulsivní, oscilační, vícepolohové, pistole
- rychlospojky na hadice 1/2", 3/4", i 1"
- zavlažovače
- držáky na hadice
- objímky, koncovky a spojky hadic
- obalovací plsť, izolace

Pokud si nevíte rady s výběrem správného typu koncovky nebo rychlospojky, není problém – rádi vám poskytneme odborné poradenství a pomůžeme Vám s výběrem správných komponentů.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Poradenství a servis při výběru vodoinstalačního a zahradní materiálu

Poradenství a servis při výběru vodoinstalačního a zahradní materiálu

Přerovská společnost Hydroplast - Hana Blaťáková se zaměřuje na prodej a poradenství při pořizování vodoinstalačního a zahradního materiálu, koupelnového vybavení a náhradních dílů.


Vodoinstalační, instalatérský materiál - trubky, tvarovky, těsnící ...

Vodoinstalační, instalatérský materiál - trubky, tvarovky, těsnící ...

Pestrý sortiment vodoinstalačních a instalatérských materiálů pro rozvody vody, odpadu a topení, jako jsou trubky, tvarovky a těsnící materiál zakoupíte v Hydroplastu v Přerově.