Zadavatelem microsite je firma GREIF-INEX s.r.o.Výroba a prodej individuálních ortopedických vložek do bot na míru

Firma Greif-Inex s.r.o. v Olomouci se zabývá výrobou a prodejem individuálních ortopedických vložek do bot na míru přesně pro vás, pro všechny vady nohou. Zákazníky máme z Prostějova i Přerova.Individuální ortopedické vložky do bot na míru vyrábí a prodává společnost Greif-Inex s.r.o., která získala licenci a technologii na výrobu ortopedických vložek Amfit.
Zákazníkům a pacientům nabízíme speciální a individuální ortopedické vložky přesně na míru chodidel z komfortních materiálů.

Díky technologii vyrábíme i diabetické vložky přesně podle Vašich potřeb a požadavků. Provedeme přesný otisk chodidla. Poté se upravuje a následně se na fréze CAD/CAM vybrousí přesný tvar ortopedické vložky a lepí se svrchní materiál různé tloušťky a vlastností.

Používané svrchní materiály:
Bamboo Tecc, Cambrelle, Purple Spenco, Poron Plastazote.

Zajistíme dokonale tvarovanou ortopedickou vložku s integrovanou podporou klenby. Díky tomu je zajištěno snížení bolesti, dlouhodobé pohodlí, biomechanická rovnováha a rovnoměrné rozložení hmotnosti.

Individuální ortopedické vložky do bot vyrábíme nejen pro pacienty z Olomouce, ale také z Prostějova a Přerova. V případě dotazů nás oslovte.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Prodej sériových ortopedických pomůcek - bandáže, kolenní, hlezenní ...

Prodej sériových ortopedických pomůcek - bandáže, kolenní, hlezenní ...

Prodejem sériových ortopedických pomůcek v Olomouci a Prostějově se zabývá GREIF-INEX. Prodáváme bandáže, kolenní ortézy, bederní pásy, hlezenní ortézy, ortézy kotníku a další.


Výroba a prodej individuálních ortéz a protéz - ortopedické pomůcky na ...

Výroba a prodej individuálních ortéz a protéz - ortopedické pomůcky na ...

Výrobou a prodejem individuálních ortéz a protéz končetin se zabývá GREIF-INEX z Olomouce. Vyrábíme ortopedické pomůcky přímo na míru pacienta. Specializujeme se také na dětskou protetiku.