Sportovní a tělovýchovná zařízení Hodonín, víceúčelová sportovní hala, zimní stadion, hřiště

Sportovní a tělovýchovná zařízení Hodonín, víceúčelová sportovní hala, zimní stadion, venkovní hřiště, sportovní areál U Červených domků, provoz a správa sportovních objektů.Společnost TEZA Hodonín se zabývá provozem a správou sportovních a tělovýchovných zařízení v Hodoníně. Děláme vše pro to, aby trávení volného času bylo dostupné všem. Zasportovat si můžete ve víceúčelové sportovní hale, na venkovním hřišti, ve sportovním areálu U Červených domků nebo na zimním stadionu. Společnost TEZA Hodonín nabízí pohyb pro všechny věkové kategorie a za každého počasí.

Víceúčelová sportovní hala:
Lipová alej 4110/23, Hodonín

Zimní stadion:
Tyršova 3588/10, Hodonín

Sportovní areál U Červených domků:
Josefa Suka 3584/41, Hodonín

Venkovní hřiště:
ulice Očovská a na Mírovém náměstí, Brandlova u Černého mostu

Neváhejte si přijít zasportovat již dnes! Společnost TEZA Hodonín, příspěvková organizace se postará o bezproblémový chod sportovišť.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Kompletní sportovní zázemí v Hodoníně, sportovní zařízení, sportovní ...

Kompletní sportovní zázemí v Hodoníně, sportovní zařízení, sportovní ...

Jste sportovní nadšenci a hledáte vyžití v okresním městě Hodoníně? Vedete nebo zakládáte sportovní kroužek a sháníte moderní a vysoce kvalitní zázemí? Využijte služeb naší organizace TEZA Hodonín.


Krytý bazén, sportovní hala, zimní stadion a sportovní areál  v Hodoníně

Krytý bazén, sportovní hala, zimní stadion a sportovní areál v Hodoníně

Krytý plavecký bazén, sportovní hala, letní koupaliště, zimní stadion pro veřejné bruslení a sportovní areál či venkovní hřiště a skatepark v Hodoníně provozuje příspěvková organizace Teza Hodonín.


Krytý zimní stadion TEZA Hodonín, bruslení pro veřejnost, letní inline

Krytý zimní stadion TEZA Hodonín, bruslení pro veřejnost, letní inline

Bruslení pro veřejnost, ledová plocha pro hokej a krasobruslení, letní inline, možnost pronájmu pro kulturní akce poskytuje krytý zimní stadion TEZA Hodonín, příspěvková organizace.