Zadavatelem microsite je firma Penzion a vinný sklep Moravská oázaUbytování v centru Lednicko-valtického areálu - nekuřácké pokoje, cyklotrasy, vinařské stezky

Vydejte se za poznáním Lednicko-valtického areálu a ubytujte se v Penzionu Moravská oáza v nekuřáckých pokojích. Čeká vás rozsáhlá síť cyklostezek a také vinařské stezky. Užijte si dovolenou na MoravěLednicko-valtický areál je atraktivní pro milovníky aktivního odpočinku. Najdete zde spoustu cyklotras a vinařských stezek. Pohodlné ubytování se snídaní zajistí Penzion a vinný sklep Moravská oáza. Penzion se nachází v klidné části Valtic.

Penzion je vhodný pro milovníky vína, cykloturisty, pro rodiny s dětmi, seniory i větší skupiny. Firmám poskytujeme možnost konání seminářů a školení s občerstvením ve vinném sklepě.

K dispozici máme nekuřáckých 17 pokojů. Parkování zdarma u penzionu a úschovna kol.

V našem vinném sklípku vám připravíme občerstvení s možností cimbálovky.
Poznejte krásy poznáním Lednicko-valtického areálu. V okolí je široký výběr turistických, cykloturistických výletů a vinařských stezek.

Užijte si dovolenou ve vinařském městečku Valtice – v centru Lednicko-valtického areálu.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Moravský vinný sklep a vinárna s posezením a pohoštěním

Moravský vinný sklep a vinárna s posezením a pohoštěním

Jakostní moravské víno, bohaté pohoštění a skvělá zábava – to vše poskytuje moravský vinný sklep a vinárna s posezením Moravská oáza ve Valticích.


Pořádání oslav a firemních akcí s občerstvením, someliérem a cimbálovou ...

Pořádání oslav a firemních akcí s občerstvením, someliérem a cimbálovou ...

Penzion a vinný sklep Moravská Oáza je ideální místo pro pořádání rodinných oslav, firemních seminářů a školení v zajímavé lokalitě Pálava na jižní Moravě.