Dárkové, smuteční vazby a kytice za super ceny - prodej přímo u hřbitova

Školní statek, Opava vyrábí aranžmá z čerstvě řezaných a suchých květin ve špičkové kvalitě. Smuteční, dárkové vazby a kytice za super ceny zakoupíte jednoduše v květinářství přímo u hřbitova.Chcete někoho obdarovat nebo zavzpomínat na své blízké?

Školní statek, Opava vyrábí aranžmá z čerstvě řezaných a suchých květin ve špičkové kvalitě. Naleznete u nás bohatý výběr květin, které lze vzájemně kombinovat.

Na zakázku a podle stanovených požadavků vyhotovíme různé vazby a kytice pro dárkové, gratulační, jubilejní i svatební účely. Také smuteční i kondolenční varianty, přičemž vše pořídíte jednoduše v květinářství přímo u hřbitova za super ceny.

Vše Vám rádi uvážeme na položení (vázané, vypichované), do ruky, věnce a jiných požadovaných tvarů. Po domluvě doplníme barevnou stuhu s nápisem nebo jinou přírodní dekoraci.

Nevíte si rady s výběrem? Se vším Vám ochotně pomůže a poradí náš profesionální tým zaměstnanců.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Velkoobchod ovocných a okrasných dřevin – ovocná školka, vlastní ...

Velkoobchod ovocných a okrasných dřevin – ovocná školka, vlastní ...

Velkoobchodní prodej ovocných a okrasných dřevin na Školním statku v Opavě na Olomoucké ulici. Široký sortiment výpěstků z produkce školního statku, ale také výpěstků ze zahraničí.