Microsite byla vložena dne:06.09.2020
ID microsite: 161866, počet zhlédnutí:  93
Zadavatelem microsite je firma

Wellness Hotel Svornost Harrachov s.r.o.

Zážitkový hotel uprostřed krkonošských lesů

Ubytování, wellness balíčky, rodinná dovolená, svatební cesta, oslava nebo firemní akce vše u nás ve Wellness Hotel Svornost Harrachov s.r.o.

Ubytování v Krkonoších, rodinná dovolená i oslavyWellness Hotel Svornost Harrachov, sauny, bazénRestaurace, oslavy, firemní večírky a akce

Milujete přírodu a spojení odpočinku s turistikou? Zveme vás do našeho Hotelu Svornost, přímo v srdci krásných Krkonoš. Náš hotel je atraktivní svou polohou, která zajišťuje svým návštěvníkům lehký přístup ke všem významným turistickým cílům v okolí.
Máme pro vás nachystáno několik typů pokojů. V nabídce jsou jak dvoulůžkové, tak i pokoje pro početnější skupiny, dokonce i apartmány. Každý pokoj disponuje vlastním sociálním zařízením.
Nedílnou součástí našeho hotelu je wellness zóna, která vám zajistí báječnou regeneraci a odpočinek. Můžete využít vnitřní bazén, vířivky, navštívit saunový svět, objednat si masáž nebo jakékoliv kosmetické ošetření. Budeme vás hýčkat od rána do večera. V našich službách je zahrnuto také několik léčivých procedur.
Pro hosty je připravena restaurace a bohatý zábavný program ve společenských prostorách hotelu. Máme pro vás připraveno několik výhodných balíčků ubytování, navštivte naše webové stránky a prohlédněte si nabídku. Těšíme se na vás, Harachov 496.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Hotely
Služby