Zážitkový hotel uprostřed krkonošských lesů

Ubytování, wellness balíčky, rodinná dovolená, svatební cesta, oslava nebo firemní akce vše u nás ve Wellness Hotel Svornost Harrachov s.r.o.


Ubytování v Krkonoších, rodinná dovolená i oslavy
Milujete přírodu a spojení odpočinku s turistikou? Zveme vás do našeho Hotelu Svornost, přímo v srdci krásných Krkonoš. Náš hotel je atraktivní svou polohou, která zajišťuje svým návštěvníkům lehký přístup ke všem významným turistickým cílům v okolí.
Máme pro vás nachystáno několik typů pokojů. V nabídce jsou jak dvoulůžkové, tak i pokoje pro početnější skupiny, dokonce i apartmány. Každý pokoj disponuje vlastním sociálním zařízením.
Nedílnou součástí našeho hotelu je wellness zóna, která vám zajistí báječnou regeneraci a odpočinek. Můžete využít vnitřní bazén, vířivky, navštívit saunový svět, objednat si masáž nebo jakékoliv kosmetické ošetření. Budeme vás hýčkat od rána do večera. V našich službách je zahrnuto také několik léčivých procedur.
Pro hosty je připravena restaurace a bohatý zábavný program ve společenských prostorách hotelu. Máme pro vás připraveno několik výhodných balíčků ubytování, navštivte naše webové stránky a prohlédněte si nabídku. Těšíme se na vás, Harachov 496.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Hotel Harrachov, Wellness Hotel Svornost, ubytování

Hotel Harrachov, Wellness Hotel Svornost, ubytování
Wellness Hotel Svornost je tříhvězdičkový hotel, který se nachází v Harrachově. Užijete si zde nezapomenutelnou dovolenou v srdci krkonošských hor.

Wellness Hotel Svornost Harrachov, ubytování 5 minut od centra, restaurace s barem, bazén

Wellness Hotel Svornost Harrachov, ubytování 5 minut od centra, restaurace s barem, bazén
Wellness hotel Svornost nabízí příjemné ubytování v Harrachově, hotel se nachází uprostřed přírody, a přitom 5 minut od centra města Harrachov.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Wellness hotel Svornost***
WEBOVÁ STRÁNKA
Wellness hotel Svornost***
www.hotelsvornost.cz
Adresa

Adresa

Harrachov 496
Harrachov 512 46

info@hotelsvornost.cz
+420 481 528 152


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha