Zadavatelem microsite je firma RRC Clinic a.s.Plastické a estetické zákroky v Jihočeském kraji

Plastická chirurgie, dermatologické poradenství a zákroky, kardiologické vyšetření, služby a konzultace v oblasti ortopedie - RRC Clinic.Přemýšlíte-li delší dobu o estetickém zákroku a stále nemáte odvahu udělat první krok? Naše soukromá klinika RRC Clinic, sídlící v Jihočeském kraji, nabízí nejprofesionálnější služby tohoto druhu. Klientům zajistíme komplexní balíček od poradenství po samotný zákrok a rekonvalescenci.
Do naší nabídky řadíme také méně invazivní dermatologické zákroky, jako jsou laserová ošetření a depilace, léčba akné, odstranění mateřských znamének či bradavic a mnoho dalších. Vedle plastické chirurgie a dermatologie můžete využít péče kardiologů a ortopedů, kteří provádí preventivní ošetření a analýzy v tomto oboru. Klienti budou opečováváni v moderních prostorách kliniky těmi nejnovějšími technologiemi a zařízeními.
Pokud se rozhodnete nás navštívit, přijďte na ulici Sokolská 1339 v Hluboké nad Vltavou. Na vaše dotazy rádi odpovíme na telefonním čísle nebo e-mailové adrese.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY