Zadavatelem microsite je firma MUDr. Jan Neugebauer interní ambulanceOrdinace interního lékařství v Rakovníku

Interní ordinace Rakovník. Klasické i zátěžové EKG, monitoring krevního tlaku pomocí tlakového Holteru, ergonometrické vyšetření, předoperační vyšetření.Hledáte interní ambulanci či lékaře v Rakovníku? Chystáte se na operaci a potřebujete předoperační vyšetření? Moje ordinace MUDr. Jan Neugebauer Vám nabízí preventivní a léčebnou péči v oboru interního lékařství.
Provádím klasické i zátěžové EKG, ergometrické vyšetření i ambulantní neinvazivní vyšetření krevního tlaku. Monitorujeme krevní tlak pomocí tlakového přístroje Holter. Specializuji se i na léčebnou metodu esofagogastroduodenoskopie (gastroskopie).
Moje ordinace je Vám k dispozici každý všední den a najdete ji na Husově náměstí 2347 ve městě Rakovník. Nabízím dlouholeté zkušenosti v oboru, pečlivost a individuální přístup ke každému pacientovi. V případě potřeby se s pacienty domluvím i německy a rusky.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Interní ambulantní péče - MUDr. Jan Neugebauer, Rakovník

Interní ambulantní péče - MUDr. Jan Neugebauer, Rakovník

Interní ambulance MUDr. Jan Neugebauer Rakovník, diagnóza a léčba vnitřních orgánů, vyšetření krevního tlaku, srdce, EKG a předoperační vyšetření.