Zadavatelem microsite je firma GREIF-INEX s.r.o.Výroba a prodej individuálních ortéz a protéz - ortopedické pomůcky na míru pacienta

Výrobou a prodejem individuálních ortéz a protéz končetin se zabývá GREIF-INEX z Olomouce. Vyrábíme ortopedické pomůcky přímo na míru pacienta. Specializujeme se také na dětskou protetiku.Potřebujete vyrobit na míru ortézu? Firma GREIF-INEX s.r.o. z Olomouce vyrábí a prodává individuální ortézy a protézy dolních a horních končetin přímo na míru pacienta. Vyrábíme kolenní, loketní a ramenní ortézy na míru, které jsou kvalitní a pohodlné nošení.

Individuální výroba ortopedických pomůcek na míru:
- protézy dolních a horních končetin
- ortézy dolních a horních končetin
- korzety
- ortopedické vložky
- dětskou protetika.

Naše ortopedické a protetické pomůcky jsou plně nebo částečně hrazeny pojišťovnami.

U nás naleznete velký výběr kvalitních bandáží a ortéz a rehabilitačních pomůcek
Zajišťujeme dovoz a distribuci ortopedických potřeb pro protetiky, ortéz a protéz nejen do Prostějova a Přerova, ale po celé České republice.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Prodej sériových ortopedických pomůcek - bandáže, kolenní, hlezenní ...

Prodej sériových ortopedických pomůcek - bandáže, kolenní, hlezenní ...

Prodejem sériových ortopedických pomůcek v Olomouci a Prostějově se zabývá GREIF-INEX. Prodáváme bandáže, kolenní ortézy, bederní pásy, hlezenní ortézy, ortézy kotníku a další.


Výroba a prodej individuálních ortopedických vložek do bot na míru

Výroba a prodej individuálních ortopedických vložek do bot na míru

Firma Greif-Inex s.r.o. v Olomouci se zabývá výrobou a prodejem individuálních ortopedických vložek do bot na míru přesně pro vás, pro všechny vady nohou. Zákazníky máme z Prostějova i Přerova.