Krby a kachlová kamna na míru z okresu Havlíčkův Brod

Vnitřní i venkovní krby. Kachlová kamna. Kvalita od předních českých výrobců za rozumnou cenu. Nejnovější technologie a profesionální přístup.


Realizace venkovních krbů
Chcete ušetřit za topení? Pořiďte si krb či kachlová kamna. Jmenuji se Lubomír Smejkal a již řadu let realizuji teplovodní, teplovzdušné i akumulační krby. Nabízím pouze kvalitní zboží a profesionálně odvedenou práci. Stavím vnitřní krby, venkovní krby i kachlová kamna. Krby i kachlová kamna Vám přinesou teplo i pohodu do Vašich domovů či chalup, proto neváhejte a dejte svému bydlení nový rozměr s vlastním krbem.
Moji firmu Lubomír Smejkal najdete v obci Veselý Žďár v okrese Havlíčkův Brod v Kraji Vysočina. Více informací najdete na mých webových stránkách. Pro případné dotazy či cenovou kalkulaci mě prosím kontaktujte. Zaručuji individuální přístup, nejnovější technologie a bezkonkurenční ceny.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Krby a kachlová kamna dle platných norem a technologických postupů

Krby a kachlová kamna dle platných norem a technologických postupů
Lubomír Smejkal se zabývá stavbou vnitřních i venkovních krbů a kachlových kamen. Při stavbě kamen i krbů se vždy drží platných norem a technologických postupů.

Výstavba krbů a kachlových kamen Havlíčkův Brod, venkovní krby, teplovodní krby, teplovzdušné krby

Výstavba krbů a kachlových kamen Havlíčkův Brod, venkovní krby, teplovodní krby, teplovzdušné  krby
Krby a kachlová kamna přináší nejen teplo, klid a pohodu, ale díky tradičnímu zpracování a nejmodernějším výrobním technologiím i kvalitu.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Lubomír Smejkal krby, kamna, kamnářství
WEBOVÁ STRÁNKA
Lubomír Smejkal
www.krby-kamna-smejkal.cz
Adresa

Adresa

Veselý Žďár 174
Veselý Žďár 580 01

krby.smejkal@seznam.cz
+420 603 959 354


Najdete nás také zde:

ARES
captcha