Zadavatelem microsite je firma STUDNY LOUTOCKÝ s.r.o.Výstavba studní betonových i vsakovacích, kopané studny, dodej příslušenství

Vaše vlastní studna – to jsou Vaše ušetřené peníze. Kopeme studny až do hloubky 11 metrů. Stavební povolení vyřídíme za Vás. STUDNY LOUTOCKÝ s.r.o.Chybí Vám voda a chcete mít svou vlastní studnu? Naše rodinná firma s dlouholetou tradicí STUDNY LOUTOCKÝ s.r.o. zařídí vše za Vás.
Nabízíme kopané studny – betonové, spouštěcí či vsakovací. Uděláme Vám cenovou kalkulaci, vyřídíme za Vás stavební povolení i kolaudaci. Realizace trvá pouhý 1 den! Díky naší vlastní technice garantujeme skvělou cenu. Kontaktujte nás pro nezávaznou kalkulaci.
Nabízíme také plastové, betonové i vsakovací jímky. Jímky na dešťovou vodu, odpadní či samonosné jímky. Pořídíte u nás také skruže nebo poklopy na studny a další příslušenství. Poskytneme Vám kompletní servis při stavbě studny a vy získáte levný zdroj užitkové i pitné vody.
Naše společnost STUDNY LOUTOCKÝ s.r.o. působí především v Olomouckém a Jihomoravském kraji.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Studnařské práce, kopání studní, jímky a piloty v regionu Olomouc

Studnařské práce, kopání studní, jímky a piloty v regionu Olomouc

Chcete rychle a levně zhotovit studnu k Vašemu rodinnému domu? Řešíte vsakování dešťové vody či odvod odpadních vod na Vašem pozemku? Společnost STUDNY LOUTOCKÝ, s.r.o. je tu pro Vás!