Zadavatelem microsite je firma RECYKLBOX s. r. o.Obalový materiál nový i recyklovaný, prodej i výkup

Kvalitní obalové materiály. Nové i použité obaly. Ekologický přístup a šetření nákladů na ochranu a přepravu zboží. Výkup palet a obalů i možnost pronájmu obalů.Chcete ušetřit své náklady na obalový materiál? Přemýšlíte, co s nepotřebnými krabicemi? Nabízíme Vám řešení. Naše rodinná společnost RECYKLBOX s. r. o. působí v oblasti odpadů.
Dodáme Vám nový obalový materiál. Odkoupíme nepotřebné obaly. Nabídneme Vám i použitý obalový materiál. A to vše ve vysoké kvalitě. Vy optimalizujete své náklady na přepravu zboží a společně budeme chránit životní prostředí. Sklad i expedici najdete v obci Líně v okrese Plzeň-sever. Krabice, palety, fólie, vázací i lepící pásky a spoustu dalších obalů máme skladem. Vykupujeme palety i ostatní obaly. Jejich seznam a další potřebné informace najdete na našich webových stránkách. Zajistíme odvoz zboží na vlastní náklady. Stačí jen kontaktovat naši společnost RECYKLBOX s.r.o.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


E-shop s obalovými materiály, kartonáž, lepenky, fólie, pytle, sáčky i ...

E-shop s obalovými materiály, kartonáž, lepenky, fólie, pytle, sáčky i ...

Obalový materiál pro ochranu Vašeho zboží naleznete u firmy Recyklbox - Blanka Weisserová sídlící v obci Líně u Plzně. Vysoce odolné stretch folie i krabice pro bezpečnou dopravu Vašeho zboží.