Microsite byla vložena dne:31.08.2020
ID microsite: 161814, počet zhlédnutí:  51
Zadavatelem microsite je firma

SERADO Sourcing Point Technology, s.r.o.

Kvalitní hliníkové dveře v Jihomoravském kraji

Kvalitní hliníkové dveře s neobvyklým designem a skvělými izolačními a technickými vlastnostmi pro váš domov dodá Sourcing point Technology, s.r.o. SERADO.

Kvalitní hliníkové dveře s neobvyklým designemSourcing point Technology, s.r.o. SERADO, basic dveřeHliníkové dveře se skvělými izolačními a technickými vlastnostmi

Vybíráte dveře do nového domu nebo do Vašeho stávajícího bydlení? Stavíte dům, či uvažujete o výměně vašich původních dveří? Naši firmu SERADO, působící v Brně na ulici Holandská 878/2, si můžete zvolit jako svého dodavatele hliníkových dveří nejvyšší kvality a nejnižší ceny dohromady.
Hliníkové dveře nabízíme ve třech řadách basic, design a extra, kde každá řada najde svého koncového zákazníka. Prodáváme, jak kusovou výrobu, tak i výrobu na zakázku dle přání klienta. Pro každého najdeme vhodné řešení a správný produkt. Naše nabídka se vyznačuje hned několika specifickými rysy, a to dlouholetou udržitelností, vysokou bezpečností a výjimečným designem s výbornými technickými vlastnostmi.
Navštivte naše webové stránky nebo se zastavte přímo na naší pobočce, pro více informací nás kontaktuje na naší lince.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Kovová a hliníková okna a dveře
Maloobchod, Velkoobchod, Výroba