Zadavatelem microsite je firma Č.O.B. slévárna s. r. o.Slévárna, výroba průmyslových odlitků z barevných i železných kovů pro oblast strojírenství

Kvalitní a tvarově přesné kovové odlitky vyrábí rodinná firma Č.O.B. slévárna s. r. o. z obce Beňov u Přerova. Odléváme z barevných i železných kovů pro oblasti strojírenství i energetiky.Průmyslové odlitky z kovů i slitin Vám vyrobí společnost Č.O.B. slévárna s. r. o. z Beňova na Přerovsku.

Zaměřujeme se na slévárenskou výrobu se specializací na technologicky náročné odlitky pro nejrůznější odvětví. Zhotovujeme tvarově přesné kovové odlitky pro oblast strojírenství, energetiky, elektrotechnický i sklářský průmysl. Jedná se především o polotovary pro kluzná ložiska, armatury, lopatky turbín, žáruvzdorné odlitky či odlitky pro historická vozidla. Při výrobě používáme pouze kvalitní, ověřené suroviny a materiály od renomovaných dodavatelů. Odléváme především z železných a barevných kovů, jako je ocel, bronz, mosaz a hliník. Rádi přijímáme nové výzvy, přičemž neustále vylepšujeme a modernizujeme naše výrobní technologie i postupy.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY