Zadavatelem microsite je firma KOBLIHA STAVITELSTVÍ s.r.o. StavebninyProdej kvalitních stavebních materiálů od prověřených dodavatelů za příznivé ceny

Stavebniny, kde najdete veškerý sortiment stavebních materiálů, i s doplňkovými službami, jako je například technické poradenství. Navštivte KOBLIHA STAVITELSTVÍ s.r.o. v Hrušovanech nad Jevišovkou.Potřebujete stavební materiál? Záleží Vám především na kvalitě, ale uvítali by jste zboží za příznivé ceny? Veškerý sortiment stavebního materiálu, který využijete nejen při stavbě nového domu, ale i při rekonstrukci a při stavebních úprav, najdete pod jednou střechou u firmy KOBLIHA STAVITELSTVÍ s.r.o. v Hrušovanech nad Jevišovkou.

Stavební materiály jsou od prověřených výrobců a za velmi příjemné ceny. Máme velký výběr kvalitního zboží, potřebného ke stavbě:
- tepelná izolace
- hydroizolace
- ploché i šikmé střechy
- hrubá stavba – zdící prvky, komíny, betonové prvky, pojiva atd.
- dřevo
- stavební výplně
- zateplovací systémy
- suchá výstavba
- chemie
- barvy
- obklady a dlažby
- pojiva
- malty a omítky
- elektromateriál
- nářadí a nástroje
- klempířské prvky
- odpadní trubky
- interiérové podlahy
- ploty

Ale potěšíme i zahrádkáře, protože u nás si mohou zakoupit substráty či zahradní příslušenství a další produkty. Máme i na výběr dekorace. Barvy a omítky Vám namícháme dle Vašeho přání.

Navíc Vám i velmi rádi poradíme v oblasti technických záležitostí. Garantujeme Vám rychlou dopravu.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Zděné rodinné domy a dřevostavby  - stavba na klíč

Zděné rodinné domy a dřevostavby - stavba na klíč

Realizaci novostaveb na klíč zajistí v oblasti Hrušovan nad Jevišovkou firma Kobliha Stavitelství. Stavíme zděné rodinné domy i dřevostavby.


Stavební práce – rekonstrukce, půdní vestavby, fasády, regenerace ...

Stavební práce – rekonstrukce, půdní vestavby, fasády, regenerace ...

Široké spektrum stavebních prací poskytuje v okolí Hrušovan nad Jevišovkou firma Kobliha Stavitelství. Realizujeme rekonstrukce, půdní vestavby, fasády, revitalizace bytových domů apod.


Zemní práce  - terénní úpravy, skrývky, práce s UNC

Zemní práce - terénní úpravy, skrývky, práce s UNC

Veškeré zemní práce svěřte do rukou firmy Kobliha Stavitelství z Hrušovan nad Jevišovkou. Provádíme terénní úpravy, skrývky a další práce s multifunkčním strojem UNC.