Zadavatelem microsite je firma vašežaluzie.cz s.r.o.Montáž sítí proti hmyzu do všech typů oken i dveří, v moderním a elegantním provedení

Přesné vyměření i montáž sítí proti hmyzu provádí firma vašežaluzie.cz se sídlem v Hlučíně, nedaleko Ostravy a Opavy. Účinné a elegantní zamezení vniknutí obtížného hmyzu do domu.Otevřená okna dokořán v parném létě je jediný způsob jak mít aspoň trochu příjemné klima v domě. Ale během pár minut se místnost naplní otravnými mouchami či komáry. Nebezpečí představují i včely a vosy, zvláště pro alergiky. Efektivní řešení tohoto problému představují sítě proti hmyzu. Přesné vyměření i montáž těchto sítí zajistí firma vašežaluzie.cz v Hlučíně, působící i v okolí Ostravy a Opavy a v celém Moravskoslezském kraji.

Sítě proti hmyzu jsou velmi praktické a účinné v boji proti vniknutí hmyzu do místností. V poslední době se navíc stávají díky modernímu provedení i zajímavým a elegantním doplňkem oken a dveří.

Síťoviny jsou vyráběny z poplastovaného sklolaminátového vlákna nepodléhající korozi, protože dobře snáší teplotní rozdíly, standardně se dodává v černé nebo v šedé barvě. Navíc si můžete zvolit pevnou nebo rolovací síť. Výhodou rolovací sítě je její neviditelnost, rám lze zakoupit v barvě dle přání zákazníka a síť můžete kdykoliv srolovat a tedy nenaruší vzhled okna. Zakoupit lze i speciální sítě, které zamezí vniknutí pylu.

Naše sítě jsou vysoce kvalitní s jednoduchou montáží a vždy v moderním vzhledu. Neváhejte se tedy na nás obrátit v případě zájmu o sítě proti hmyzu.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Poradenství, výroba, montáž a servis stínící techniky do hliníkových, ...

Poradenství, výroba, montáž a servis stínící techniky do hliníkových, ...

Poradenstvím, výrobou, montáží i servisem v oblasti stínící techniky se zabývá společnost vašežaluzie.cz se sídlem v Hlučíně, nedaleko Ostravy i Opavy, působící v celém Moravskoslezském kraji.


Profesionální dodávka a montáž stylových garážových vrat, například ...

Profesionální dodávka a montáž stylových garážových vrat, například ...

Dodávkou, montáží i servisem garážových vrat a dveřních systému se zabývá společnost vašežaluzie.cz s.r.o. se sídlem v Hlučíně, nedaleko Ostravy, ale s působností v celém Moravskoslezském kraji.


Prodej, montáž a záruční i pozáruční servis venkovních žaluzií, rolet, ...

Prodej, montáž a záruční i pozáruční servis venkovních žaluzií, rolet, ...

Prodejem, dodávkou, montáží a dále záručním a pozáručním servisem venkovních žaluzií, rolet, sítí proti hmyzu se zabývá společnost vašežaluzie.cz . Působíme po celé ČR.