Zadavatelem microsite je firma PETERMANN - Catering s.r.o.Pořádání rodinných oslav a hostin s naplánováním vhodného zábavného programu, hudby i výzdoby

Rodinnou oslavu či hostinu Vám naplánuje firma PETERMANN – catering s.r.o. nejen v Ostravě, ale i v okolí Olomouce či Brna. Připravíme hostinu, doporučíme vhodné prostory, hudbu i výzdobu.Plánujete narozeninovou oslavu se svou rodinou a s přáteli? Váháte, kde přesně by jste si oslavu představovali? Rádi by jste měli na oslavě zábavný program? A především chcete své hosty pohostit dobrým jídlem? Zavolejte si na pomoc firmu PETERMANN – catering s.r.o. a on Vám připraví výtečné jídlo z kvalitních surovin. Působí v okolí Ostravy, Olomouce a Brna.

Na hostinu připravíme menu dle Vašeho přání. Jídlo vždy připravujeme z kvalitních a čerstvých surovin.

Pokud plánujete oslavu přímo u Vás doma, není problém pro nás přijet a jídlo nachystat kdekoliv si budete přát. Pokud by jste raději hostinu jinde, ale váháte nad vhodným místem, my Vám rádi poradíme ve výběru vhodných prostor. Navíc zajistíme i hudbu, karaoke, fotografa, a květinovou výzdobu a zajímavé dekorace.

Dále jsme schopni vymyslet zábavný program, aby se hosté nenudili a měli pěkné vzpomínky na Vaší oslavu.

V případě zájmu či jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Příprava výborného občerstvení na firemní akce a večírky, raut na ...

Příprava výborného občerstvení na firemní akce a večírky, raut na ...

Výborný catering na míru, přichystání občerstvení i rautu na firemní večírky a akce dle Vašeho přání zajistí firma PETERMANN – Catering s.r.o. v okolí Ostravy, Olomouce i Brna.


Nezapomenutelný gastronomický zážitek Vám připraví kuchař přímo v ...

Nezapomenutelný gastronomický zážitek Vám připraví kuchař přímo v ...

Romantickou večeři přímo u Vás doma, nebo pohostinství pro přátele a rodinu zařídí kuchař do domu ze společnosti PETERMANN – Catering s.r.o. kdekoliv v Ostravě, v Olomouci či v Brně.