Zadavatelem microsite je firma Boháček-sport.cz s.r.o.Sportovní oblečení, cyklistické dresy, cyklooblečení, cyklobundy - výroba na míru a prodej

Ověřené cyklistické dresy a oblečení, cyklobundy, funkční cyklooblečení a veškeré sportovní doplňky vyrábí na míru a prodává Boháček-sport. cz s.r.o. z Vyškova.Výrobou sportovního cyklistického oblečení na zakázku se zabývá firma Boháček-sport. cz s.r.o. z Vyškova. Vyrábíme a prodáváme veškeré sportovní doplňky, jako jsou ověřené cyklistické dresy a oblečení, cyklobundy, kraťasy a funkční cyklooblečení pro muže a ženy. V našem sortimentu nechybí cyklistické vesty, rukavice, šátky, termoprádlo a návleky.

Grafický návrh oblečení vytvoříme také na základě vámi dodaných podkladů. Dresy opatříme libovolným potiskem. Design dresu si můžete vybrat z našich již vyrobených vzorů nebo vám zpracujeme váš grafický návrh a vyrobíme tak originální cyklodres. Vyrábíme pro týmy i jednotlivce.

V našem cyklooblečení se vám bude dobře jezdit!

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Fotbalové, hokejové a rugby dresy pro amatéry i profesionály - výroba, ...

Fotbalové, hokejové a rugby dresy pro amatéry i profesionály - výroba, ...

Firma Boháček-sport.cz s.r.o. z Vyškova prodává a vyrábí fotbalové, hokejové a rugby dresy na zakázku. Naše dresy jsou vhodné pro amatérské i profesionální sportovce.