Microsite byla vložena dne:23.08.2020
ID microsite: 161743, počet zhlédnutí:  69
Zadavatelem microsite je firma

AGRODRUŽSTVO Brťov-Lipůvka

Zemědělství, živočišná a rostlinná výroba, okres Blansko

Činnost v oblasti zemědělské výroby, chov skotu a drůbeže, prodej čerstvých produktů nejlepší kvality, technické služby z oblasti mechanizace. AGRODRUŽSTVO Brťov-Lipůvka.

Zemědělství, rostlinná výroba v okrese BlanskoŽivočišná výroba AGRODRUŽSTVO Brťov-LipůvkaPěstování a sklizeň obilovin, olejnin, kukuřice

Dáváte přednost kvalitním potravinám české výroby? Jako AGRODRUŽSTVO Brťov-Lipůvka působíme v oblasti zemědělského průmyslu v Jihomoravském kraji a hospodaříme s více než 2 000 ha, na czkterých pěstujeme obiloviny, olejniny, kukuřici, hrách a další plodiny. Na farmách chováme dobytek a drůbež. Z našich sadů můžete ochutnat například jablka a hrušky. Vše můžete najít v podnikové prodejně s otevírací dobou od pátku do soboty. Dokonce si můžete pochutnat na výborných obědech z naší kuchyně, které rozvážíme nebo si je vyzvednete přímo u nás.
Pokud rádi kupujete produkty české a čerstvé výroby, neváhejte nás navštívit, přesnou dobu najdete na webových stránkách. Do našich služeb dále spadá zajištění nákladní dopravy, sklizně, chemické hnojení, údržba silnic a komunikací a opravy traktorů.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Hospodářská zvířata
Maloobchod, Výroba
, Zelenina
Maloobchod, Výroba