Microsite byla vložena dne:20.08.2020
ID microsite: 161730, počet zhlédnutí:  48
Zadavatelem microsite je firma

Technické služby města Mostu, a.s.

Technické služby města Most, správa a údržba veřejných prostor

Správa a údržba města Most, údržba veřejných prostor, komunikací, sportovišť, hřbitova realizuje firma Technické služby města Mostu, a.s, pod zřizovatelem Statutárního města Most.

Správa kempu a cyklodráhy, MostÚdržba zeleně a hřišť, Technické služby města MostTechnické služby města Mostu, zajištění chodu koupaliště a spolrtovišť

Jste občanem nebo návštěvníkem města Most? Pokud ano, každodenně se staráme o prostředí kolem vás. Jako Technické služby města Most máme v pověření majetek města. V naší režii je starost o místní komunikace, letní údržba veřejných prostor (sečení, závlaha, údržba vybavení města) i zimní práce. Staráme se o pohodlí občanů města a jsme plně odpovědni za kompletní agendu odpadového hospodářství. Celý rok pro vás udržujeme sportoviště, zimní stadion a zabezpečujeme chod koupaliště.
Dále pak odpovídáme za provoz pohřební služby a městských hřbitovů. V našich rukou je také oblíbený Rekreační areál Matylda, který slouží návštěvníkům města již řadu let.
TSmM jsou zde pro všechny denně a v případě potřeby neváhejte využít naše pracovníky na nonstop lince našeho dispečinku.
Technické služby města Mostu, a.s. – děláme Most krásným!


DALŠÍ MICROSITE FIRMY