Velkoobchodní prodej dřevařského materiálu

Dřevařské výrobky nejen pro stavebnictví a obalové materiály. Velkoobchodní prodej a široký sortiment. Export a import zajišťuje BOHEMIA HOLZ s.r.o.


BOHEMIA HOLZ s.r.o., OSB desky a dřevařský materiál
Hledáte dodavatele dřevařského materiálu? Zabýváme se velkoobchodním prodejem dřevařských výrobků. Jsme zavedená společnost BOHEMIA HOLZ s.r.o. s dlouholetou tradicí a sídlem v Praze.
Nabízíme služby v oblasti nákupu a prodeje překližek, laťovek, spárovek, OSB desek, dýhy, dřevotřískových i dřevovláknitých desek aj. Široký sortiment naší nabídky najdete na našich www stránkách.
Kontaktujte nás a my Vám zašleme zajímavou nabídku. Bezplatně a v co nejkratším termínu. Ozvěte se i v případě, že máte nějaké dotazy nebo potřebujete poradit. Rádi Vám pomůžeme. Kancelář naší společnosti najdete na ulici Kováků 9 v Praze 5. Stavební řezivo a další dřevařský materiál poptávejte u naší společnosti BOHEMIA HOLZ s.r.o., těšíme se na spolupráci s Vámi.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Prodejce dřevěného materiálu Praha

Prodejce dřevěného materiálu Praha
Potřebujete dřevěný materiál či obaly ze dřeva? Vyrábíte dřevěné schody nebo podlahy, máte stolárnu na výrobu nábytku, ale chybí vám dodavatel kvalitního materiálu?

Velkoobchod s dřevomateriálem, desky, bedny, laťovky, dýhy, překližky, spárovky

Velkoobchod s dřevomateriálem, desky, bedny, laťovky, dýhy, překližky, spárovky
Dřevařský materiál pro truhláře, do stavebnictví i jiné řemeslníky naleznete u společnosti BOHEMIA HOLZ s.r.o. z Prahy 5. Připravili jsme pro Vás široký sortiment dřevařských produktů.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA BOHEMIA HOLZ s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
BOHEMIA HOLZ s.r.o.
www.bohemiaholz.cz
Adresa

Adresa

Kováků 1077/9
Praha 5 150 00

info@bohemiaholz.cz
+420 272 739 731


Najdete nás také zde:

ARES
captcha