Zadavatelem microsite je firma Chaty Krásné chvíle s.r.o.Chata Malenovice Vám poskytne komfortní přesto levné ubytování na horách i s vířivkou

Komfortní a levné ubytování ve stylově zařízené horské chatě Malenovice pod Lysou Horou v Beskydech Vám zajistí firma Chaty Krásné chvíle s.r.o. Chata má vířivku, bazén, posezení na zahradě.Plánujete rodinnou dovolenou na horách? Máte rádi horskou turistiku? Přemýšlíte, kde letos s přáteli oslavíte příchod Nového roku? Zarezervujte si pobyt v horské chatě Malenovice pod Lysou Horou v Beskydech u firmy Chaty Krásné chvíle s.r.o.

Chata Malenovice je prostorná, stylově zařízená a vhodná pro rodinné dovolené i s dětmi. K chatě patří velká zahrada s bazénem, s dětským hřištěm, se osvětlenými terasami, které lákají k večernímu posezení, k odpolední kávě i ke grilování. Zahrada je oplocená a tedy bezpečná nejen pro Vaše děti, ale i pro Vaše čtyřnohé mazlíčky, kteří jsou u nás také vítání.

Chata má maximální kapacitu 13 lidí.Pro relaxaci jistě oceníte i vířivku. Okolí chaty láká nejen k pěší turistice, k cykloturistice, ale i v zimní sezóně lyžaře a běžkaře. Nedaleko chaty můžete navštívit i golfové hřiště v Čeladné, Srub Petra Bezruče, Opičí lanové centrum Ostravice, Přehradu Šanci či Letiště Frýdlant nad Ostravicí.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Ubytování v chatě Trojanovice je vhodné pro milovníky turistiky, ...

Ubytování v chatě Trojanovice je vhodné pro milovníky turistiky, ...

Okolí chaty Trojanovice láká k výletům, k lyžování na Pustevnách i k adrenalinu. Ale chata se saunou a bazénem je vhodná i pro wellnes a relaxační pobyty. Provozuje firma Chaty Krásné chvíle s.r.o.


Užijte si romantický pobyt v horské chatě Krásná na samotě u lesa s ...

Užijte si romantický pobyt v horské chatě Krásná na samotě u lesa s ...

Vyražte s rodinou, přáteli či s kolegy z práce na horskou chatu Krásná s vířivkou a saunou a užijte si romantiku u lesa v Beskydech. Provoz chaty a pobyty zajišťuje firma Chaty Krásné chvíle s.r.o.


Luxusní ubytování pro více osob na Chatě Horní Bečva, ve stylové ...

Luxusní ubytování pro více osob na Chatě Horní Bečva, ve stylové ...

Ubytování vhodné pro více osob, například pro turisty či lyžaře na Chatě Horní Bečva v Beskydech. Stylovou valašskou dřevěnici s vířivkou Vám pronajme společnost Chaty Krásné chvíle s.r.o.