Zadavatelem microsite je firma MANE STAVEBNÍ s.r.o.Odborníci v oblasti stavebního průmyslu v Jihočeském kraji

Výstavba rodinných domů, realizace rekonstrukcí a projektů na klíč. Stavební práce všeho druhu s kompletním servisem a mnoholetou zárukou - MANE STAVEBNÍ s.r.o.Vybudování novostavby, rekonstrukce rodinných domků nebo bytů, výstavby firemních projektů, realizace velkých stavebních zakázek. To vše umí naše společnost MANE STAVEBNÍ s.r.o. Po dlouholetém působení na trhu vám postavíme vše podle vašich představ s dlouholetou zárukou a servisem.
Naše profesionální péče vás bude provázet od samotného projektu a konzultací, přes kompletní realizaci stavby, až po finální servis. Nabízíme veškeré stavební práce s nejvyšší kvalitou na trhu. Poskytujeme on-line klientské poradenství a můžete nás s vaší poptávkou kontaktovat přes webový formulář. Sídlíme v Českých Budějovicích, ale realizujeme stavby po celé České republice i v zahraničí.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Stavební činnost, dopravní a vodohospodářské stavby, výstavba budov

Stavební činnost, dopravní a vodohospodářské stavby, výstavba budov

Stavební činnost, realizace dopravních a vodohospodářských staveb, bytová a průmyslová výstavba, developerské projekty vykonává jihočeská stavební společnost MANE STAVEBNÍ s.r.o.


Stavební firma, výstavba a rekonstrukce bydlení, rodinných domů, bytů

Stavební firma, výstavba a rekonstrukce bydlení, rodinných domů, bytů

Rekonstrukci a výstavbu energeticky hospodárného bydlení, rodinných domů, bytů, nástavby, revitalizace budov Vám zrealizuje jihočeská stavební firma MANE STAVEBNÍ s.r.o.