Zadavatelem microsite je firma RE/MAX Property Realitní kancelář Praha 10Realitní kancelář, obchod s nemovitostmi, koupě, prodej, pronájem

Zprostředkování koupi i prodeje nemovitostí s vysokou zákaznickou péčí a individuálním přístupem. RE/MAX Property, poskytovatel realit všeho druhu v rámci České republiky.Plánujete si koupit vlastní nemovitost, hledáte podnájem nebo potřebujete zprostředkovat prodej stávajícího bydlení? Jsme experti ve všech těchto oblastech a dokážeme Vám podat pomocnou ruku. My, realitní kancelář RE/MAX Property, poskytujeme tyto služby v celé České republice s mnoholetou tradicí.
Naše nabídky můžete najít hned na několika renomovaných realitních webových stránkách, nabízíme dnes oblíbené video prohlídky a na osobní prohlídku je vždy vše připraveno tak, abyste se cítili komfortně a naši profesionální makléři vám zprostředkují nejlepší servis. Vždy pro vás nachystáme nabídku dle individuálních požadavků a finančních možností. V rámci prodeje zaštiťujeme veškeré formality, přes právní záležitosti, marketing, po samotný převod nemovitosti. Neváhejte a kontaktujte nás na naší klientské lince jak s poptávkou nemovitosti, tak požadavkem k prodeji.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Staňte se makléřem - s námi na to máte!

Staňte se makléřem - s námi na to máte!

Získejte práci úspěšného realitního makléře - naučíme Vás k tomu vše, co potřebujete! Mimořádná příležitost pro každého, kdo chce změnit svůj pracovní život.