Zadavatelem microsite je firma RAIDA VLASTIMIL - ŘEZNICTVÍ GARANTVynikající pečené speciality - šťavnatá kolena, žebra, kýta, bůček a sekaná

Řeznictví Raida z Opavy se zabývá vlastní výrobou a prodejem vynikajících pečených specialit. Vyzkoušejte naše šťavnatá kolena, žebra, kýta, bůček, sekanou a jiné pochutiny s možností dovozu.Chcete ochutnat opravdu vynikající pečené speciality?

Řeznictví Raida z Opavy Vám dodá vždy čerstvé a kvalitní masné produkty vlastní výroby, bez přidaných látek a pouze z prvotřídních surovin.

Naleznete u nás šťavnaté maso špičkové kvality, proto si zde na své přijdou amatéři i profesionální kuchaři. Zakoupit můžete různé pečené speciality, jako jsou kolena, žebra, kýty, bůček, krkovice, sekaná, rolády a další masné pochutiny.

Jste z okolí Opavy nebo Ostravy a nemáte k nám na prodejnu cestu? Nevadí, objednávku Vám rádi přivezeme při nákupu nad 500 Kč zcela zdarma až k Vám domů.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Kvalitní maso na gril a opékání s dovozem zdarma - kýty, steaky, špízy ...

Kvalitní maso na gril a opékání s dovozem zdarma - kýty, steaky, špízy ...

Kvalitní maso domácí výroby na gril a opékání prodává Řeznictví Raida. Kýty, steaky, špízy, klobásy a další grilovací speciality dovážíme v Opavě a Ostravě při nákupu nad 500 Kč zdarma až k Vám.